Basın Bültenleri

23 Nisan’da Çocuk Odalarında yüzde 23 indirim!

Evgör Mobilya, küçük denizcilere özel tasarımı Nautica, yarış tutkunları için dizayn edilen Turbocap ve minik prenseslerin pembe dünyası Candy çocuk odası takımlarında sadece 23 Nisan’da geçerli olmak üzere tam %23 indirim uyguluyor. Dünyanın tek çocuk bayramına özel bu fırsattan yararlanmak isteyenler, Evgör Mobilya’nın İstanbul’daki mağazalarına gelerek ya da Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.evgor.com.tr adresi üzerinden avantajlı fiyatlarla alışverişlerini yapabilirler.

Nisan 2013

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla 2004 yılından bu tarafa hizmet veren Evgör Mobilya, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayramda, onları mutlu edecek bir kampanya düzenliyor. Firma, 2013 koleksiyonunda bulunan üç ayrı çocuk odası takımını 23 Nisan’da %23 indirimle satışa sunuyor.

Evgör Mobilya’nın 23 Nisan coşkusuna ortak olmak amacıyla düzenlediği indirm kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da Evgör mağazalarını ve www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...