Genel

Rus projesinin örnek dairesi Türk firmasından!

Ev mobilyası alanında hizmet veren Evgör, ilk örnek dairesine Türkiye’den önce Rusya’nın başkentinde imza attı.

Devlet eliyle Moskova’da gerçekleştirilen 4 bin konutluk projenin dört farklı örnek dairesinin tüm Mobilya ve Ahşapürünleri Evgör Mobilya tarafından sağlandı.

Konut sahibi olmak isteyenlerin satın alma kararlarında fiyat ve Lokasyon kadar, o projedeki örnek daireleri iç mimarilerinin de çok etkili olduğunu söyleyen Evgör Mobilya Genel Müdürü Ahmet Ekmen; “Özellikle örnek Dairedekorasyonları, tüketicilerin hayallerindeki evi onlara sunabilmek açısından oldukça önemli. Mobilya konusundaki tecrübelerimizi, tedarikçi ağımız ve Mimari çözüm ortaklarımızın bilgi birikimi ile birleştirerek, hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki Konut Projeleri için Dekorasyon çözümleri sunabiliyoruz” dedi.

Rusya’nın başkenti Moskova’daki Konut projesinin farklı tipteki örnek dairelerini beyaz eşyaları dışında tüm detaylarıyla dekore eden Evgör Mobilya, gözünü yurt içindeki projelere çevirdi. Türkiye genelindeki tedarikçi ağı veMimari ortaklarının desteğiyle başta İstanbul olmak üzere, özellikle büyükşehirlerdeki İnşaat projelerinin de örnekDaire dekorasyonlarını gerçekleştirmeyi hedefleyen firma, mevcut ürün koleksiyonu yanında isteğe bağlı özelüretim de yaptırtabiliyor. Evgör Mobilya, işbirliği yaptığı Mimarlık ofisleriyle beraber, İnşaat projelerindeki örnek dairelerin yanı sıra yeni yapılacak Otel yatırımlarında ve mevcut otellerin renovasyon çalışmalarına da talip olduğunu açıkladı.

0-dünya inşaat

 

0-emlak kulisi

 

0-emlak rotası

0-emlak wek tv

 

 

0-htemlak

0-inşaat yatırım

 

Özel Tasarım Projelerimiz İçin Tıklayınız 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...