Basın Bültenleri

Evinizi rahatlatan detaylar…

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” EVGÖR Mobilya, teknoloji ve tasarımı ustalıkla buluşturan ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran modeller sunuyor. Firmanın evleri rahatlatan ürünlerinden Dalton Köşe Takımı, modüler yapısı sayesinde dar alanları kolaylıkla değerlendirirken, salonlarınızda istediğiniz farklı kompozisyonları yaratabilmenize de olanak sağlıyor. İnovatif özelliklerin öne çıktığı Melody Köşe Takımı’nın uzaktan kumandalı mekanizması sayesinde yatabilen sırt bölümü ile kullanıcısına özlediği rahatlığı sunuyor. Yatak odalarında da farklı yaklaşımlar getiren Evgör Mobilya’nın Harlem isimli takımındaki komidinler, hem birer sehpa hem de gizli sandık işlevi görüyor. Firmanın içinden televizyon çıkan yuvarlak yatak, farklı formlara girebilen akıllı koltuk ve hem boy aynası hem de saklama dolabı olarak kullanılan sihirli ayna gibi farklı pek çok patentli tasarımı bulunuyor. Evgör Mobilya’nın hayatı kolaylaştıran mobilyalarına göz atmak için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nisan 2013

Yeni evlenenlerin ve evini yenileyenlerin adresi EVGÖR Mobilya, koleksiyonunda yer alan işlevsel ürünleri ile dikkat çekiyor. Müşterilerine sunduğu patentli tasarımlarıyla ev yaşımına inovatif yaklaşımlar getiren firma, bir mobilyada konfor kadar fonksiyonelliğin de önemli olduğunu gösteriyor. Bu sene koleksiyonuna 300’e yakın yeni mobilya ve aksesuar ekleyen Evgör’ün yaşamı renklendiren yeni ürünleri arasında Melody Köşe Takımı, Smart Akıllı Koltuk, Buket TV’li yatak, Dalton Köşe Takımı ve Çınar Köşe Takımı öne çıkıyor.

EVGÖR’ün fonksiyonel ürünlerini incelemek için Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.evgor.com.tr adresini ya da firmanın İstanbul’daki mağazalarını ziyaret edebilir, 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...