Ön Ödemeli Satış Kampanyası
Basın Bültenleri

Evleneceklere müjde!

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” EVGÖR Mobilya, yeni evlenecek çiftlere özel “Ön Ödemeli Senetli Satış” gerçekleştiriyor. Uygulamaya göre, EVGÖR’ün yenilenen 2013 koleksiyonunda yer alan birbirinden özel tasarımlar, kıştan kalan fiyatlarla sunulurken, çiftler, beğendikleri ürünleri kredi kartına ya da kefile gerek olmaksızın, 12 aya varan vade seçeneği ile satın alabiliyor. Kampanyadan yararlananların ödemeleri, teslim tarihine göre taksitlendiriliyor. Ayrıca firma, online mobilya mağazası www.evgor.com.tr adresinde oluşturduğu 12 ayrı düğün paketini de %15 indirimli olarak sunuyor.

Nisan 2013

Yeni ev kuracaklar, “Ön Ödemeli Senetli Satış Kampanyası” kapsamında mobilyalarına, kıştan kalan avantajlı fiyatların yanı sıra 12 aya varan taksit seçeneği ve %8 indirim fırsatıyla sahip olabiliyor. Müşterilerine, 2013 koleksiyonunda 300’e yakın yeni tasarım seçeneği sunan EVGÖR Mobilya, satın alınan ürünleri istenildiği takdirde ücretsiz olarak 3 yıla kadar emanetinde tutuyor. Böylece çiftler, emanet sisteminde bulunan mobilyalarını düğün zamanında teslim alabiliyor. Bu hizmetten yararlananlar, dilerlerse teslimat öncesinde mobilyalarının modelini değiştirebiliyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da alışveriş için Evgör mağazalarını ve www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...