Basın Bültenleri Genel

Kredi kartında taksit sınırına “Ön Ödemeli Satış” çözümü

Kredi kartlıyla alışverişlerdeki taksit sınırlamasına alternatif ödeme çözümleri getiren EVGÖR, evlilik planı yapanlar ve evini yenileyenler için “Ön Ödemeli Satış” kampanyası gerçekleştiriyor.  Kampanyadan yararlananlar ödemelerini, mobilyalarını teslim almak istedikleri süreye göre taksitlendirebiliyor. 15 aya kadar vade seçeneğinin sunulduğu “Ön Ödeme” modelinde, müşteriler ürünlerini son taksitleriyle birlikte teslim alıyor. Eğer dilerlerse, satın aldıkları modeli, teslimat zamanında beğendikleri başka bir mobilya ile değiştirme hakları da bulunuyor.

Şubat 2014

EVGÖR Mobilya’nın uygulamaya koyduğu “Ön Ödemeli Satış Kampanyası”, yeni evlenecek ve evini yenileyecek olanlara pek çok avantajı bir arada sunuyor. Kampanyadan yararlananlar mobilyalarına, %30’a varan indirimli kış fiyatlarıyla ve 15 aya varan vade seçenekleriyle sahip oluyor. Müşterilerine nakitte %8 indirim avantajı sunan firmanın “esnek ödeme” sistemi ise mobilya alacaklara, ödemelerinde sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçelerine göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit ödeme seçeneklerini bir arada kullanabilme fırsatı da sunuyor.

EVGÖR’ün ücretsiz hizmeti “Emanet Sistemi”, mobilya teslimatında esneklik sağlıyor!

EVGÖR Mobilya’nın ücretsiz bir hizmeti olan ve 3 yıla kadar süresi bulunan Emanet Sistemi ise özellikle hem evlilik tarihi henüz kesinleşmemiş çiftler hem de evini yenilerken mobilyalarını değiştirmeyi planlayanlar için büyük kolaylık sunuyor. Ugulamadan yararlanan EVGÖR müşterileri, avantajlı fiyatlarla bugünden satın aldıkları mobilyalarını evlenecekleri ya da evlerini yenileyecekleri tarihe kadar EVGÖR Emaneti’nde koruyabiliyor. Üstelik mobilyalarını teslim alacakları tarihte, firmanın farklı bir modeldeki ürünüyle değişim yapma hakları da bulunuyor.

Türkiye’nin her yerine online mobilya satışı gerçekleştiriyor.

 İstanbul’un her iki yakasında mağazaları bulunan EVGÖR Mobilya, 3 bine yakın ürün çeşidiyle Türkiye’nin internetteki en büyük online mobilya mağazası olan www.evgor.com.tr adresinden yurt içi ve yurt dışına satış yapıyor. Ülke geneline ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti veren EVGÖR’ün “Ön Ödemeli Satış” kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da firmanın internet sitesini ziyaret edebilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...