Basın Bültenleri Genel

Yeni koleksiyon görücüye çıktı!

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” EVGÖR, yatak odası, yemek odası ve oturma grubu ile dekoratif ürünlerden oluşan 2014 koleksiyonunu mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunuyor. Firmanın modern, klasik ve avangart tarzdaki yeni tasarımları, hemen her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Özellikle pastel tonlar ve çiçekli desenlerin sıkça göze çarptığı yeni koleksiyonda yatak odalarına farklı bir form katan renkli yuvarlak yataklar,  modüler yapılarıyla dar alanlar için alternatif çözümler sunabilen oturma grupları, saray ihtişamını evlerin salonlarına getiren klasik tasarımlar ve country mobilyalar öne çıkıyor. Ayrıca yeni koleksiyonda, mobilyada doğallık arayanlar için ahşap malzemeden üretilen yemek ve yatak odası takımları da yer alıyor.

Ocak 2014

Evlilik planı yapanların ve evlerinin dekorasyonunda değişiklik isteyenlerin adresi EVGÖR Mobilya, 2014 yılına yenilenen koleksiyonu ile merhaba dedi. Farklı beğinelere hitap ettiği kadar, kaliteyi değerinde satın almak isteyenler için çok sayıda alternatif de sunan Evgör Mobilya’nın 2014 koleksiyonunda; yatak odası takımları 2.150 TL ile 29.350 TL, oturma grupları 2.100 TL ile 19.700 TL, yemek odası takımları ise 2.400 TL ile 26.550 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

BEŞİ BİR YERDE…

“Beşi Bir Yerde” sloganı ile müşterilerine “kişiye özel tasarım, emanet sistemi, esnek ve parçalı ödeme, ön ödemeli senetli satış, ülke geneline ücretsiz ürün teslimi ve yerinde montaj” ayrıcalıkları sunan EVGÖR’ün yenilenen koleksiyonunu incelemek isteyenler, firmanın İstanbul’daki mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 444 888 6 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...