Basın Bültenleri

Bu yemek masası tavla tutkunlarına özel!

Tavla veya dama masasına dönüşebilen fonkisoyel tasarım,  dekorasyonda farklılık arayanlar için ideal…

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla hizmet veren Evgör Mobilya yeni koleksiyonuna, dönüşebilen yemek masasını dahil etti. “Düşeş Yemek Masası”, dostlarla beraber yenen keyifli yemeğin ardından, tek bir açma hareketiyle çekişmeli turnuvalara ev sahipliği yapmaya hazır bir tavla masası haline geliyor. Evgör Mağazalarında ve www.evgor.com.tr adresinde 700 TL’den satışa sunulan fonksiyonel yemek masası, tavlanın yanı sıra dama ve satranç oyunları için de kullanılabiliyor. Düşeş Yemek Masası’nın ayrıca benzer özelliklere sahip bir de orta sehpa modeli bulunuyor. 

Mart 2013

Yeni evlenen ve evini yenileyenlerin adresi Evgör Mobilya, alışılagelmiş mobilya modellerine ek olarak yenilikçi ve fonksiyonel ürünlerle müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. “Innovation” adını verdiği koleksiyonunda dokunmatik koltuk, içinden tv çıkan yuvarlak yatak, sihirli ayna, akıllı koltuk gibi ürünler sunan firma, şimdi de tavla tutkunları düşünülerek tasarlanan “Düşeş Yemek Masası”nın satışına başladı. Canınız tavla, dama ya da satranç oynamak istediğinde, oyun alanı aramaya gerek kalmadan yemek masanızı açarak rakiplerinizle kozlarınızı paylaşabilieceğiniz bu özel ürüne Evgor.com.tr adresinden kredi kartına 9 taksit ve nakitte %8 indirim avantajı ile hemen sahip olabilirsiniz. Evgör Mobilya, zaten bir yemek odası takımı olan veya yemek masasını yenilemeyi düşünmeyen tavla tutkunlarına ise Düşeş Orta Sehpa modelini öneriyor.

Evgör Mobilya’nın tavla, dama vey satranç tahtasına dönüşen Düşeş yemek masası hakkında detaylı bilgi ve online alışveriş için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...