24 Kasım
Basın Bültenleri

Canım Öğretmenim kampanyası ile mobilyada %20 indirim

“Tasarımla mutluluğun birleştiği nokta” sloganıyla hizmet veren EVGÖR Mobilya, artık geleneksel hale gelen “Canım Öğretmenim” kampanyasını bu yıl da tekrarlıyor. Kampanya kapsamında; yeni evlenecek olan ya da evini yenileyen öğretmenler ile öğretmen adaylarına, EVGÖR Mobilya’dan yapacakları tüm alışverişlerinde %20 indirim avantajı sunuluyor.  Ayrıca dileyen eğitim çalışanları, firmanın peşin fiyatına 12 aya varan vade seçeneklerinin yer aldığı “Ön Ödemeli Satış” uygulamasından da yararlanabilecek.  EVGÖR Mobilya’nın Canım Öğretmenim kampanyası 30 Kasım’a kadar devam edecek. 

Kasım 2013

EVGÖR Mobilya, Edirne’den Kars’a yurdun her noktasında özveriyle görevlerini yerine getiren eğitim çalışanlarını bu yıl da unutmadı. Firmanın 30 Kasım’a kadar devam eden “Canım Öğretmenim” kampanyasında; yeni bir yuva kuran ya da evini yenileyen öğretmenler ve öğretmen adayları, mobilya alışverişlerini  %20 indirimli olarak yapıyor. Üstelik evlilik planı yapan öğretmen çiftler, kampanya sayesinde, mobilyalarını indirimli olarak bugünden satın alıp dilerlerse düğün tarihlerine kadar Evgör Mobilya’nın “Emanet Sistemine” de bırakabiliyor. Sadece EVGÖR’de olan bu hizmet için herhangi bir ek ücret ödemek gerekmiyor.

Ülke geneline teslimat ve montaj gerçekleştiren EVGÖR Mobilya’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel kampanyası ve diğer avantajları hakkında detaylı bilgi için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk ve Salon Takımları, Köşe Takımları, Tv Üniteleri ve Hemen Teslim ürünlerimize bakabilir hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...