EVGÖR Mobilya

Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta…

“Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonuyla 2004 yılının son çeyreğinde kurulan EVGÖR, yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörünün sayılı firmalarından biri olmayı başardı.

resimPortföyünde; Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Odası ve Salon Takımı kategorilerinde klasik, modern ve avangart model tasarımların yer aldığı EVGÖR Mobilya, hemen her zevke ve ihtiyaca uygun mobilya seçeneklerini bir arada sunuyor. EVGÖR Mobilya, faydalı model prensibinden yola çıkılarak hazırladığı yeni “Innovation” serisiyle de müşterilerini “yenilikçi ev mobilyası” kavramıyla tanıştırıyor.

EVGÖR Mobilya’nın, Asya ile Avrupa’nın buluşma noktası İstanbul’un her iki yakasında Beyoğlu, Üsküdar ve Çamlıca mağazaları bulunuyor. Firma, şu anda alt yapısını hazırladığı bayilik modeli ile Türkiye genelinde yeni bayilikler açmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin en büyük online mobilya alışveriş sitesi www.evgor.com.tr üzerinden yurt içi ve yurt dışına mobilya satışı da gerçekleştiren EVGÖR Mobilya, sektörünün sürekli büyüyen markaları arasında yer alıyor.
Cirosal bazda 2008 yılını %31, 2009 yılını %24, 2010 yılını %99 ve 2011 yılını ise %110 büyüme ile kapatan EVGÖR Mobilya, bu güne kadar Almanya, Fransa, Yunanistan gibi AB ülkelerinin yanı sıra Orta Asya’da Rusya ve Azerbaycan’a gerçekleştirdiği ürün satışlarını önümüzdeki dönemde daha büyük ölçekli ihracata dönüştürerek Ortadoğu, Balkanlar ve Orta Asya ülkelerine açılmayı hedefliyor.


Bu güne kadar farklı kurum ve kuruluşlardan çeşitli alanlarda ödüle layık görülen EVGÖR Mobilya’nın; ISO 9001 ve ISO 10002 sertifikaları dışında 2011 AB Kalite Ödülü, 2011 Tüketici Kalite Ödülü, EQA Kalite Ödülü, TTKD “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” Ödülü, Altın Adam ve Altın Marka Ödülleri, 2012 Dünya Kalite Ödülü, Sosyal Medya ve Tüketici Kalite Ödülleri ile İstanbul Ticaret Odası 6. Başarı Kobi Yarışması Genç Girişimciler Jüri Özel Ödülü bulunuyor.