Basın Bültenleri

Evlerinde doğallık arayanlara…

Evgör Mobilya’nın rahatlık ve sadeliğin ön planda olduğu yeni Country koleksiyonunda, yaşanmışlık hissini evin her köşesine yayan, beyaz, toprak ve pastel renklerin ağırlıkta olduğu, birbirinden şık ahşap mobilya ve aksesuarlar bir arada yer alıyor. Yatak, yemek ve salon takımlarının yanı sıra çalışma masası, saklama dolabı, berjer gibi aksesuarlardan oluşan Evgör Country koleksiyonu, kısa bir süre için sınırlı sayıda üründe %15 indirim fırsatıyla sunuluyor. Country yaşam tarzını evlerine taşımak isteyenler, Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir.

Mayıs 2013

Artık, country tarzında dekore edilmiş bir salonda oturmak ya da bu tarzda bir yatak odasında uyumak için mutlaka kır evinde yaşamanız gerekmiyor. İçinde bulunduğu ortama samimi ve sıcak bir hava katan Evgör Country mobilya ve aksesuarları, kır evlerinin doğallığını, şehirdeki yaşam alanlarına taşıyor. Eğer siz de evinizde doğallıktan yana iseniz, Evgör Mobilya’nın yaz koleksiyonuna yeni eklediği Country tarzı tasarımlara mutlaka göz atmalısınız.

Evgör Mobilya’nın Country Koleksiyonunda yemek odası 6.685 TL, yatak odası 8.352 TL, koltuk takımı 5.720 TL, Genç odası 7.245 TL’den satışa sunuluyor. Koleksiyonda yer alan diğer mobilya ve aksesuarları görmek için firmanın mağazalarını ziyaret edebilir, online alışveriş için www.evgor.com.tr adresine gidebilir, daha detaylı bilgi için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...