Basın Bültenleri

Mobilya alışverişlerinde yeni trend

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör, uygulamaya koyduğu “Ön Ödemeli Satış” sistemi sayesinde mobilya alışverişlerini kolay hale getiriyor.

EVGÖR, önümüzdeki yaz düğün planlayan çiftler ve evini yenilemeyi düşünenler için mobilyalarını bugünden avantajlı kış fiyatlarıyla alabilecekleri “Ön Ödemeli Satış” kampanyası düzenliyor. Kampanyadan yararlananlar, mobilyalarını teslim almak istedikleri süreye göre ödemelerini taksitlendirebiliyor. 12 aya kadar vade seçeneğinin sunulduğu “Ön Ödeme” modelinde, müşteriler ürünlerini, son taksitleriyle birlikte teslim alıyor. Ayrıca dileyenler, satın aldıkları mobilyalarını ücretsiz olarak 3 yıla kadar EVGÖR’ün “Emanet Sistemi”nde saklayabiliyor.

Ekim 2013

EVGÖR Mobilya’nın uygulamaya koyduğu “Ön Ödemeli Satış Kampanyası”, yeni evlenecek ve evini yenileyecek olanlara pek çok avantajı bir arada sunuyor. Kampanyadan yararlananlar mobilyalarına, %30’a varan indirimli kış fiyatlarıyla ve 12 aya varan vade seçenekleriyle sahip oluyor.

EVGÖR’ün ücretsiz hizmeti “Emanet Sistemi”, kullanıcılarına mobilya tesilmatında esneklik sağlıyor!

EVGÖR Mobilya’nın ücretsiz bir hizmeti olan ve 3 yıla kadar süresi bulunan Emanet Sistemi, özellikle hem evlilik tarihi henüz kesinleşmemiş çiftler hem de evini yenilerken mobilyalarını değiştirmeyi planlayanlar için büyük kolaylık sunuyor. Ugulamadan yararlanan EVGÖR müşterileri, avantajlı fiyatlarla bugünden satın aldıkları mobilyalarını evlenecekleri ya da evlerini yenileyecekleri tarihe kadar EVGÖR Emaneti’nde koruyabiliyor. Üstelik mobilyalarını teslim alacakları tarihte, firmanın farklı bir modeldeki ürünüyle değişim yapma hakları da bulunuyor.

EVGÖR, Türkiye’nin her yerine online mobilya satışı gerçekleştiriyor.

İstanbul’un her iki yakasında mağazaları bulunan EVGÖR Mobilya, 3 bine yakın ürün çeşidiyle Türkiye’nin internetteki en büyük online mobilya mağazası olan www.evgor.com.tr adresinden yurt içi ve yurt dışına satış yapıyor. Ülke geneline ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti veren EVGÖR’ün “Ön Ödemeli Satış” kampanyası hakkında detaylı bilgi için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...