Basın Bültenleri

Evgör’den geleneksel Ramazan kampanyası

Evgör Mobilya’nın Ramazan ayına özel gerçekleştirdiği ve artık geleneksel hale gelen %50 indirim fırsatı başladı. Kampanya ile Duygu Modern Yemek Masası Takımı, 990 TL yerine 495 TL’den satışa sunuluyor.  İftarda misafirlerini yeni yemek masalarında ağırlamak isteyenler, Evgör Mobilya’nın geleneksel Ramazan kampanyasından Bayram’a kadar yararlanabilecek. www.evgor.com.tr adresinden de sipariş verilebilen indirimli yemek masası takımında, ayrıca vade farksız 12 aya varan taksit seçeneği de bulunuyor.

Temmuz 2013

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla sektörde 9. Yaşını kutlayan Evgör Mobilya, Ramazan ayında misafirlerini yeni yemek masalarında ağırlamak isteyenler için fırsat kampanyası başlattı. Şık, estetik ve göz alıcı tasarıma sahip Duygu Modern Yemek Masası Takımı, Ramazan’a özel tam 500 TL’lik indirimle sadece 495 TL’den satışa sunuluyor. 4 sandalye ve bir masadan oluşan bu özel ürüne, dileyenler fiyat farkını ödeyerek sandalye ekletebiliyor ya da takımlarına Tv ünitesi, vitrin, konsol gibi parçalar da dahil ettirebiliyor.

Stoklarla sınırlı olan ve Ramazan Bayramı’na kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyenler, firmanın İstanbul’daki mağazalarına ya da Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi Evgor.com.tr adresine uğrayabilir, detaylı bilgi için 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...