Basın Bültenleri Genel

Yatak odalarında yeni trend “Yuvarlak Yatak”

Evdeki yaşamın en önemli bölümü olan yatak odaları, her geçen gün farklı dekorasyon trendleri ile renkleniyor. Evgör Mobilya’nın yeni koleksiyonunda, yatak odalarında alışılmışın dışına çıkmak isteyenler için, tasarımı kadar işlevselliği ile de öne çıkan yuvarlak yatak modelleri yer alıyor. Zengin renk seçeneğinin olduğu yatakların kimi modellerinde kenarlara doğru açılabilen sandıklı baza sistemi, kimisinde ise içerisinden televizyon çıkan mekanizma bulunuyor.

Ocak 2014

Evgör Mobilya, klasik modeller yerine yatak odalarıda özgün tasarımlar düşleyenler için “yuvarlak” hatlara sahip, şık, konforlu ve fonksiyonel yataklarını görücüye çıkardı. Firmanın 2014 koleksiyonunda yaklaşık 30 ayrı yuvarlak yatak modeli bulunuyor. Bunlar içinde “Buket” isimli model, içerisindeki mekanizma sayesinde aynı zamanda bir tv ünitesi işlevi de görüyor. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan yuvarlak yatak modellerinin fiyatları ise 1.700 TL ile 4.700 TL arasında değişiyor.

Esnek ödeme modeli ile kolay alışveriş fırsatı!

Müşterilerine nakitte %8 indirim avantajı sunan Evgör, “esnek ödeme” sistemi müşterilerine, ödemelerinde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçelerine göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçeneklerini bir arada kullanabilme fırsatı da sunuyor. Türkiye’nin her noktasına ücretsiz ürün teslimatı gerçekleştiren firmanın yuvarlak yatak modelleri hakkında detaylı bilgi için İstanbul’daki Evgör Mağazalarına uğrayabilir, www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...