Basın Bültenleri

Yeni yıla özel yeni koleksiyon!

EVGÖR Mobilya, 2013 koleksiyonuna yaklaşık 300 farklı tasarım ekledi!

 “Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” EVGÖR Mobilya, yeni yılla birlikte koleksiyonunu da yeniledi. Firma bu sene yatak odası, yemek odası ve oturma grubunda 300’e yakın yeni modelle müşterilerinin karşısına çıkıyor. EVGÖR Mobilya’nın modern, klasik ve her ikisinin karışımı olan avangart tasarımları, hemen her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Yenilenen 2013 koleksiyonunda yatak odası takımlarında avangart tarzda estetik modeller öne çıkarken, şık ve konforlu oturma grupları içinde özellikle modüler yapısıyla dar alanlar için ideal olan ve çeşitli formlara girebilen modeller fark yaratıyor. Firmanın klasik koltuk takımları ise saray ihtişamını evlerin salonlarına taşıyor. Ayrıca yeni koleksiyonda, dekorasyonda doğallıktan yana olanlar için modern tarzda dizayn edilmiş ahşap yemek odası ve yatak odası takımları da yer alıyor. Firmanın “Sihirli Ayna”, “Akıllı Koltuk”, “Müzikçalar Köşe Takımı”, “Televizyonlu Yuvarlak Yatak” gibi ürünlerle hemen her ay sürekli genişleyen patentli “Innovation” serisi ise mobilyada işlevsellik arayanları bekliyor.

Şubat 2013

Yeni evlenenlerin ve evini yenileyenlerin adresi EVGÖR Mobilya, 2013 yılına zengin bir koleksiyonla merhaba dedi. Farklı beğinelere hitap ettiği kadar, kaliteyi ekonomik fiyata almak isteyenler için çok sayıda alternatif de sunan Evgör Mobilya’nın yaklaşık 300 yeni modelin yer aldığı 2013 koleksiyonunda; yatak odası takımları 2.500 TL ile 10.000 TL, oturma grupları 2.000 TL ile 15.000 TL, yemek odası takımları ise 3.000 TL ile 23.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Firma, evini yenilemek veya yeni ev kurmak isteyen müşterilerine 36 aya varan taksit imkanı, peşinde %8 indirim, Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve ücretsiz Emanet Sistemi uygulaması gibi avantajlar da sağlıyor.

EVGÖR’ün yenilenen koleksiyonu incelemek isteyenler, Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.evgor.com.tr adresini ya da firmanın İstanbul’daki mağazalarını ziyaret edebilir, 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...